Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Obrazek

 

 

Vítá Vás společnost RWO Team, s.r.o., největší prodejce volně prodejných zbraní, střeliva a příslušenství.

Zabýváme se i velkoobchodním prodejem námi nabízených produktů a Exportem i Importem vybraných značek.

Náš sortiment si vybíráme pouze od renomovaných světových značek jako jsou Umarex, Gamo, Crosman, Česká Zbrojovka, Hatsan, Alfa, Ekol, Blow, Bruni, Kimar, Atak Arms, TenPoint, Horton, Cuno Melcher, Fomei, Bushnell, Victorinox, atd.

Plynové zbraně a vzduchovky nepatří ke spotřebnímu zboží, proto řádně zvažujte, jaký model či značku vybrat.

S tímto Vám rádi pomůžeme a poradíme, co je v dané cenové relaci nejlepší.

Jako jediní nabízíme tak rozsáhlý sortiment všech značek a co je nejdůležitější, většinu zbraní máme skladem, pokud nejsou právě vyprodány. Přejeme příjemný nákup a rádi Vás přivítáme v naší vzorkové prodejně.

Obchodujeme v ČR, SK a PL.

 

Obrazek

 •  Crosman

  Crosman

  Vzduchovky amerického výrobce Crosman jsou známé a prodávané po celém světě. Společnost Crosman působí na trhu již několik let a nabízí velké množství vzduchových zbraní s různým systémem pohonu střeliva. V České republice se tato značka před několika lety hojně prodávala, bohužel postupem času a ne příliš dobrou obchodní strategií tehdejšího dovozce značka vešla v zapomnění. Proto jsme se rozhodli reputaci této značky napravit a přiblížit ji opět českému zákazníkovi.

  více...

   

  Hatsan

  • Hatsan

   Vzduchovky Hatsan patří k nejprodávanějším klasickým vzduchovým zbraním na českém trhu. Velkým plusem této turecké značky je vynikající poměr cena - výkon - kvalita. Díky nízké pořizovací ceně jsou dostupné širší řadě uživatelů a potencionálních zájemců o občasnou rekreační střelbu. Vzduchovky Hatsan nabízíme v široké nabídce modelů pro uspokojení i těch náročnějších uživatelů. Hatsan je jedinečná volba pro začátečníky, ale u vyšších modelů dokáže uspokojit náročnější uživatele.

   více...

   • Isosteel

    Isosteel

    Jedinečné spojení excelentní funkčnosti, designu a vysoké odolnosti. V kanceláři, v domácnosti a hlavně při výletech do přírody oceníte jedinečné vlastnosti termo nádobí této německé společnosti Isosteel. Termosky, hrnky, konvice, autohrníčky a mohem více naleznete v oddělení této renomované značky prodávané po celé Evropě, Jižní Africe, USA a Asii.

    více...

   • Mag-Lite

    Mag-Lite

    Svítilny MagLite americké společnosti Mag Indtrument Inc. patří mezi světovou špičku v této branži. Vynikají svou odolností a profesionálním zpracováním do nejmenšího detailu. V hojném měřítku jsou proto využívány i speciálními složkami armády a policie. Svítilny MagLite jsou vyráběny v mnoha barevných variacích a rozměrech. Nabízí také svítilny s novou technologii 3W LED jako MagLed. Se svítilnami MagLite se opravdu neztratíte.

    více...

   • Luky Bear

    Luky Bear

    Začíná léto a my jsme pro Vás připravily novinky pro sportovně profesionální, ale i rekreační lukostřelbu. Vynikající luky americké společnosti BEAR Archery. Jedinečné svou konstrukcí, zpracováním a použitými materiály. V oddělení luků najdete dětské luky, luky pro juniory a začátečníky, středně pokročilé, tak i pro profesionály.

    více...

     

    Obrazek

     

    Kontakty.

     

    Sklad:

     

    RWO Team, s.r.o.

     

    Oldřichovice 869

     

    739 61  Třinec

     

     

     

    Prodejna:

     

    RWO Team, s.r.o.

     

    Ostravská 594/4

     

    737 01  Český Těšín

     

    558 712 665

     

    774 727 554

    

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář